Eleganza 5

Lůžko Eleganza 5 je určeno pro pacienty na intenzivní péči. Výrazně usnadňuje jinak velmi fyzicky náročnou práci zdravotních sester. Lůžko je vybaveno laterálním náklonem, který pomáhá při mobilizaci pacienta, a má i speciální patentovaný systém Mobilift?, díky kterému dokážete i těžkého pacienta s minimální námahou postavit na nohy.

Domácí SPA

Maximální pohodlí, čisté linie, funkčnost a nové tvarosloví předbíhá konkurenci - lehátko iNWave fixuje nohy při masáži v různých polohách a umožňuje sezení v obou směrech. Předsazená sedátka a víceúrovňové dno umožňují nerušenou přímou linii vody a intimní zónu. Dvojitá madla TwinrailiN pro bezpečnost a pohodlné užívání a rovný lem skořepiny poskytuje přidané funkce. Design Mg.A. F.Streit a ak.sochař P.Slanina

Multicare

Lůžko Multicare je ideálním řešením pro náročné prostředí ARO a JIP. Pomáhá při zajištění životních funkcí pacientů v kritickém stavu a přispívá k jejich uzdravení v bezpečných podmínkách s minimem fyzického úsilí personálu. Unikátní funkce ve spojení s designem dělají z Multicaru lídra ve své oblasti.

Designconcept

Vyvinuli jsme nový materiál vyrobený technologii Designconcept, který umožňuje vytvořit originální interiéry a výjimečné kusy nábytku. Nový způsob uplatnění grafiky v interiéru otevírá možnost posunout hranici přidané hodnoty na novém designu a navazuje na probíhající trendy nebo specifické požadavky klientů. Veškeré další informace najdete v naší prezentaci po kliknutí na logo Designconcept

Red Dot 2014

Přístroje pro estetickou medicínu, rehabilitaci a fyzioterapii aplikují (pomocí ergonomických aplikátorů) ultrazvukové nebo elektromagnetické vlny a termální energie na problematické partie těla. Za jeho inovativním designem stojí spolupráce designérů studia Divan. Design je navržen tak, aby budil v pacientovi důvěru a potlačil obavy z kosmetických a fyzioterapeutických zákroků.

INNOVATION
CITY

INNOVATION CITY

Díky dovednostem a zkušenostem našich designérů, bychom dokázali vyhovět zakázce na vytvoření kompletního konceptu města. Od dopravních prostředků po zubní kartáček. Od interiérového nábytku po architekturu. Od městského navigačního systému po koncept novin. Inovativní pohled totiž umíme uplatnit na každý obor lidské činnosti. Divan Design je městem myšlenek s inovátorským srdcem.