Innovation City

Troufáme si tvrdit, že díky dovednostem a zkušenostem našich designérů, bychom dokázali vyhovět zakázce na vytvoření kompletního konceptu města. Od dopravních prostředků po zubní kartáček. Od interiérového nábytku po architekturu. Od městského navigačního systému po koncept novin. Inovativní pohled totiž umíme uplatnit na každý obor lidské činnosti. Divan Design je městem myšlenek s inovátorským srdcem.

Vítejte v Divan Design - Innovation City.

Patříme ke špičce

Za dobu svého působení v oblasti průmyslového designu se Divan Design stal respektovaným a vyhledávaným subjektem v oboru.

Za úspěchem stojí schopnost nacházet jednoduchá řešení i těch nejsložitějších problémů. Navíc umíme vyvážit poměr mezi nápaditým designem, který respektuje technologii výroby, a přijatelnými produkčními náklady.

Řídíme se principem kreativní inovace

Naše kreativní inovace posouvají produkty a značky rychleji kupředu.

V tržním prostředí platí, že čím je zboží atraktivnější, tím je také žádanější. Dobrý design působí na člověka tak, že si říká „to musím mít“, nikoliv „to potřebuji“. Pomůžeme vám předstihnout konkurenci pomocí efektivních a originálních řešení.

Rozumíme komerčnímu designu

Respektujeme vymezený kreativní prostor.

Naši zadavatelé jej ohraničují svými finančními, technologickými a výrobními možnostmi. Nechápeme to jako omezení, ale jako půdorys, na němž tvoříme plně funkční, esteticky vytříbené a dobře prodejné objekty. Užší prostor je zároveň výzvou pro invenčně náročnější, chytřejší řešení. Nepracujeme do šuplíku, většina z toho, co jsme kdy navrhli, byla realizována.

Nepřicházíme jen s výtvarným návrhem

Snažíme se porozumět výrobku, značce, segmentu trhu.

Studujeme ergonomii, technologii, materiály, sledujeme trendy a tendence, stejně jako informace o konkurenci. Náš design je poctivý, nepoškozuje užitnost. Pracujeme tak, aby poměr: cena-užitnost-design byl v rovnováze.

Považujeme se za praktiky s invencí

Mladá invence nové designérské generace se u nás snoubí s jistotou zkušených praktiků.

Vytváříme inovativní, ale zároveň komerční a aplikovatelné řešení. Spojováním funkcí přicházíme na nápaditá řešení. Inovace je bonus, který přidáváme ke každé zakázce. Díky součinnosti s konstruktéry jsme schopni vytvořit funkční podobu čehokoli od zubního kartáčku, přes stavební stroj až po dům.