Spínače Time

Patentovaná řada elektro instalační přístrojů Time® a Element® od Ivana Dlabače přinesla na počátku 21. století nový svěží vzhled, vhodně doplnila nabídku ABB ve středním segmentu a zvláště řada Time® vystihla nastupující trend hranatých tvarů, který se drží dodnes.

Lůžko Multicare

Mnohonásobě významně oceněné Intenzivní lůžko Multicare od Ivana Dlabače se kromě zajímavého vzhledu, vyznačuje velkou řadou unikátních vlastností. Dominantou jsou průhledné postranice, které lůžko absolutně odlišilo od konkurence.

Komunikátor Helios

Designéry zvolený minimalistický výraz je zajímavý svou jednoduchostí. Komunikátor je vyroben z jednoho kusu nerezového plechu i včetně tlačítek. Tím je značně posílena kompaktnost celého výrobku. Většina viditelných plastových částí je podsvícená pro lepší noční navigaci.

Kancelářský Polygon

Designéři Ivan Dlabač a Filip Streit navrhli zcela nové, řešení systému nábytku kompatibilní pro zdravotnické a kancelářské prostory. Převratné řešení umístnění madel do olepovacích hran nábytku a nový tvar podnože stolu přináší nové možnosti užití a velmi zajímavý vzhled.

Uzávěr Korunní

Jako krásný šperk působí na plášti vygravírováné logo a stejně tak i originální tvar víčka symbolizující královskou korunu a zároveň umožňující jednodušší otevírání lahve. Ušlechtilý a moderní tvar lahve navržený Filipem Streitem a Ivanem Dlabačem má vysoce ergonomický úchop, který zůstává dostatečně pevný i po otevření lahve.

Štětce Ergo

Patentovaný štětec ERGO od Ivana Dlabače přinesl dva zcela nové prvky - natočení držadla pro příjemnější uchopení a zakončení držadla ve formě špachtle - stěrky.

Kliky Office

Designér studia Divan Filip Streit vytvořil tvarově výrazný model dveřního kování. Jemně klenuté linie kliky plynule přecházejí do krycího plechu, což z ní činí speciální luxusní model, který ocení především architekti nebo fanoušci designových záležitostí.

Hodinky Diesel

Nevšední vzhled náramkových hodinek navržených designérem Filipem Streitem je dílem nové inovativní technologie výroby pouzdra a pasku hodinek. Jsou vylisovány společně z jednoho kusu ocelového plechu.

Ramínko Novopol

Dokonalé ramínko na oblečení od Filipa Streita vám rozhodně nevytahá nepěkně ramena na žádném vašem oděvu. Je totiž stejně velké jako vaše ramena a přes to je lehké jako pírko..