DIVAN DESIGN

DIVAN DESIGN

Průmyslovým designem se zabýváme od roku 1997. Limity jsou pro nás hřiště, technické překážky a náročnost výzvou. Stovkám rozmanitých věcí jsme dali tvar a estetickou hodnotu. Řada složitých a technicky náročných výrobků i díky nám dosáhla komerčního úspěchu po celém světě.

Náš přístup:

Spolupráce. Týmová a napříč vaší firmou. Úzce spolupracujeme s každým klientem, protože osobní jednání je nutnost. Výsledek pak maximálně zapadne do potřeb a výrobních postupů klienta a přesto produkt vynikne na trhu.

Rys. Technický i vizuální. Dokážeme zpracovat technologický celek a jednotlivosti spojit do estetické kompozice. Vyzdvihneme produkt vůči konkurenci – role designera je důležitým hráčem v marketingu výrobku.

Empatie. Chápeme a rozumíme vaší firemní kultuře. Produkt není dikcí jedince a zapadá do vašeho firemního jazyka.

Řešení. Díky znalosti řemesla a materiálů, s využitím vašich technických a technologických možností nebo požadavků, minimalizujeme výrobní náklady.

Úspěch. Mezinárodní a komerční. Neděláme výstavní koncepty o jednom kuse a v galeriích nás nenajdete. Miliony domácností, tisíce firem a odborných pracovišť po celém světě používají námi navržené výrobky.